Школярі району вшанували пам’ять жертв Голодомору

Минає час, пливе рікою,
Кудись звертає за бугор.
Та пам`ять ця завжди зі мною
Про той страшний голодомор…

Голодомор залишається одним з найсерйозніших злодіянь минулого століття і є особливо трагічною сторінкою в історії України. Страждання від Голодомору були безмірними, але цьому штучно створеному голоду не вдалося зламати непереможний дух українського народу.

З метою гідного вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні у загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися   інформаційно-просвітницькі, позакласні та виховні заходи.

У шкільних бібліотеках, музеях були організовані тематичні виставки фотоматеріалів, книг, архівних документів «Жертви Голодомору». Для учнів молодшого та середнього шкільного віку проведені екскурсії в шкільних музеях «Колоски пам’яті».

28 листопада 2015 року на будівлях освітніх закладів були приспущені Державні прапори України з траурними стрічками та проведена акція «Запали свічку».

Колективи загальноосвітніх закладів взяли участь в урочистостях та церемонії покладання квітів біля пам’ятних знаків жертвам Голодомору   1932 – 1933 років.

        За інформацією відділу освіти

Більше від автора

Нові перемоги юних техніків

Учебники крымскотатарского языка появятся в школьной библиотеке на Херсонщине

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів