17-18 листопада 2015 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради відбувся обласний конкурс з радіоелектроніки, в якому прийняли активну участь вихованці Генічеської районної станції юних техніків. Талановиті радіоелектроніки додали до заліку перемог районної станції юних техніків почесне ІІ місце (у цьому році І місце за рішенням суддівської колегії не присвоювалось).
Вітаємо Криворучка Микиту, Шестака Анатолія та їх наставника Гайдамаку Анатолія Анатолійовича з перемогою в обласному конкурсі й зичимо творчого натхнення, та нових успіхів і перемог у майбутньому.
За інформацією відділу освіти



