Нові перемоги юних техніків

17-18 листопада 2015 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради відбувся обласний конкурс з радіоелектроніки, в якому прийняли активну участь вихованці Генічеської районної станції юних техніків. Талановиті радіоелектроніки додали до заліку перемог районної станції юних техніків почесне ІІ місце (у цьому році І місце за рішенням суддівської колегії не присвоювалось).

Вітаємо Криворучка Микиту, Шестака Анатолія та їх наставника Гайдамаку Анатолія Анатолійовича з перемогою в обласному конкурсі й зичимо творчого натхнення, та нових успіхів і перемог у майбутньому.

За інформацією відділу освіти

IMG_20151120_111653

Більше від автора

Свято Осені у Новодмитрівському дошкільному навчальному закладі «Сонечко»

Школярі району вшанували пам’ять жертв Голодомору

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів