У рамках місячника оборонно-массової та військово-патриотичної роботи, напередодні Дня Збройних Сил України, 6 грудня 2015 року на базі Генічеської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 3 були проведені районні спортивні змагання серед хлопців 10 -11 класів.
Основною метою заходу було виховання патріотичних почуттів, дружби та взаємоповаги один до одного, взаєморозуміння, спонукання до осмислення себе як частинки великого українського народу. Юнаки мали змогу проявити себе у таких видах спорту, як підтягування, стройова, вогнева, медико-санітарна та загальновійськова підготовки.
За результатами змагань визначені наступні переможці:
І місце поділили між собою команди навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» та Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.
ІІ місце зайняла команда Шасливцевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, а ІІІ місце – у команди Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Вітаємо переможців та бажаємо їм у подальшому розвивати свої фізичні здібності, кмітливість та спритність, адже в майбутньому саме у їх мужніх руках почесна місія боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу!
За інформацією відділу освіти


