09 грудня 2015 року о 14.00 у селищі міського типу Новоолексіївка, у загальноосвітній школі №1 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблого у зоні антитерористичної операції, колишнього учня школи Сергія Ласкіна.
Лінійка-реквієм розпочалася з виконання Гімну України та хвилини мовчання по загиблих у зоні АТО. Далі до присутніх звернулися голова Новоолексіївської селищної ради Олександр Бурковський, голова Громадської ради при районній державній адміністрації, волонтер Василь Доган, директор Новоолексіївської загальноосвітньої школи №1 Ленур Люманов, військовослужбовець збройних сил України, учасник бойових дій у зоні АТО Ділявер Ільясов.
Головними ініціаторами встановлення меморіальної дошки були волонтер Олег Баркаренко з міста Херсон та Василь Доган, а також колеги по волонтерському руху Олександр Галько, Юрій Шкаліков, Юрій Юрін, Валерій Гапченко, Андрій Волков.
Як зазначив Василь Доган, волонтерський рух як по всій Україні, так і в Херсонській області та Генічеському районі, займається установкою пам’ятних дошок, в тих населених пунктах, де жили, навчалися і працювали «Воїни світла».
Сергію Ласкіну було 39 років. Він був мобілізований 8 серпня 2014 року. Служив у 17-ій танковій бригаді. Загинув у січні 2015 року.
У заході взяли участь військові, які на даний час дислокуються у Генічеському районі, педагогічний колектив та учні школи, громадськість селища Новоолексіївка та району.
За інформацією відділу організаційної роботи
та з питань внутрішньої політики апарату РДА
Фото Генічеська РДА, «Новый Визит»


