09 грудня 2015 року в Генічеському яслах – садку №17 «Теремок» відбулося чергове засідання Школи передового педагогічного досвіду(керівник завідувач Валентина Кокуль), на якому були присутні вихователі дошкільних навчальних закладів району та вчителі Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3.
Учасникам заходу була запропонована виставка методичного матеріалу, власного практичного досвіду роботи вихователів закладу. Завдяки матеріалам виставки гості ознайомились з використанням ігор народознавчого змісту, розвитку мовлення та логічного мислення дошкільників. У практичному блоці було переглянуто інтегроване заняття в старшій групі з використанням гри-драматизації за сюжетом казки «Дванадцять місяців» та мовленнєвих ігор, яке провела вихователь Наталя Тернавська. На занятті діти розгадували ребуси, визначали значення фразеологізмів, пригадували прислів’я на морально-етичну тематику, складали розповідь про зиму. У віршованій формі була розіграна казка «Дванадцять місяців», де вихованці, як справжні актори, виконували ролі персонажів, передаючи її зміст.
Після переглянутого заходу відбулася бесіда, під час якої піднімались цікаві та актуальні питання щодо вивчення і обміну навчальних технологій, що використовують педагоги ясел-садка і школи, про забезпечення умов для адаптації дитини до шкільного життя, активізації та розвитку необхідних якостей особистості та стійкого і впевненого бажання вчитися.
За інформацією відділу освіти районної державної адміністрації


