У Генічеську вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у місті Генічеськ проведено низку заходів. Так,   о 9.00 у храмі Різдва Пресвятої Богородиці проведено панахиду по загиблим чорнобильцям.

О 9.30 біля Пам’ятного знаку чорнобильцям, що у парку Афганської слави, відбулися урочистості. До присутніх ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, чорнобильців звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов, голова районної ради Андрій Євстратов, Генічеський міський голова Олександр Тулупов зі словами подяки за проявлену мужність і героїзм. А голова громадської організації «Фонд Чорнобиля» Віктор Захаркін подякував керівництво району та міста Генічеськ за підтримку чорнобильців та ліквідаторів наслідків на ЧАЕС.

Далі всі учасники заходу вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок аварії на ЧАЕС та поклали квіти до Пам’ятного знаку чорнобильцям.

По закінченні для ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС організовано поминальний обід.

У заході прийняли участь ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, чорнобильці, члени громадської організації «Фонд Чорнобиля», керівництво району та міста, керівники і спеціалісти структурних підрозділів та відділів районної державної адміністрації, громадськість та засоби масової інформації.

Заходи організовано відділами районної державної адміністрації: культури і організаційної роботи та з питань внутрішньої політики.

За інформацією відділу організаційної
роботи та з питань внутрішньої політики
апарату РДА    

Більше від автора

Засідання районної Школи передового педагогічного досвіду в Генічеському ясла-садку №17 «Теремок»

Засідання «круглого столу» з питань соціальних гарантій учасників АТО

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів