З 01 по 14 грудня 2015 року на базі Генічеської районної станції юних натуралістів відбувся районний етап обласної екологічної акції «Букет замість ялинки», у якій взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів, батьки та діти студії ранньої дитячої творчості «Крапельки». Відвідали новорічну виставку голова районної державної адміністрації Олександр Воробйов, заступник голови районної державної адміністрації Гульнара Бекірова та начальник відділу освіти Ірина Попова, які відзначили високий рівень майстерності дітей, їх свідомий підхід до проблеми збереження зелених насаджень.
Роботи оцінювались за такими номінаціями «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Новорічна картина чи колаж», «Новорічний подарунок».
Цьогорічна виставка відзначилась небувалою активністю учасників та відрізнялася найрізноманітнішими техніками виконання, креативністю, яскравістю сюжетів. За висновками журі найкращі роботи були направлені до Херсонського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
Виставка буде працювати до 14 січня 2016 року на базі Генічеської районної станції юних натуралістів.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати її та набратись позитивної енергії від краси, створеної дитячими руками, в час передноворічних свят.
За інформацією відділу освіти райдержадміністрації


