12 грудня 2015 року Херсонським Обласним навчально-методичним центром культури і мистецтв був проведений ІХ обласний фестиваль-конкурс «Первоцвіт-дебют». У цьому році виявили бажання позмагатися і продемонструвати свої творчі здібності близько 300 дітей, з 35 шкіл естетичного виховання Херсонської області. На конкурсі були представлені номінації: «Фортепіано», «Струнно-смичкові інструменти», «Народні інструменти», «Духові та ударні інструменти». Традиційно показали високий рівень виконавчої майстерності учні Генічеської ШЕВ. Оцінювало їх виступи журі, до складу якого увійшли провідні викладачі Херсонського музичного училища.
Дипломи І ступеня отримали: Версетилова Анастасія (викладач Сердюк Людмила Олександрівна, концертмейстер Гетьман Віталій Геннадійович), Зюзін Олександр (викладач Козачок Євген Олександрович, концертмейстер Гак Валентина Анатоліївна), Блінічкіна Єлизавета (викладач Сузанська Наталя Володимирівна ), Сергеєва Ірина (викладач Лебедєва Єлизавета Григорівна).
Дипломом ІІ ступеня був народжений Плохушко Захар (викладач Козачок Євген Олександрович, концертмейстер Гак Валентина Анатоліївна).
А диплом ІІІ ступеня привезла додому Абрамянцева Діана (викладач Набока Наталя Дмитрівна). Диплом учасника отримав Дьомкін Артем (викладач Сергеєва Валентина Петрівна).
Вітаємо з блискучою перемогою дипломантів фестивалю-конкурсу «Первоцвіт-дебют» та їх викладачів. У котрий раз юні музиканти примножили творчі здобутки Генічеської школи естетичного виховання та прославили рідне місто.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА


