19 грудня весь православний світ святкує День Святого Миколая – свято добра, радості і милосердя. Напередодні свята у загальноосвітніх та позашкільних закладах району відбулись заходи з нагоди Дня Святого Миколая. Учні та вихованці підготували чудові концерти та вистави. Виступи супроводжувалися музичними піснеспівами та віршами, присвяченими святителю Миколаю. Під час заходів діти ознайомлювались з життям Святого Миколая, їм розповідали цікаві випадки про чудеса, які він творив.
Загальноосвітні школи району долучилися до обласної благодійної акції «Подарунки від Святого Миколая», у рамках якої діточки пільгових категорій отримали різноманітні солодощі, канцелярське приладдя, дитячий одяг.
Бажаємо, щоб це свято стало для всіх дітей святом Милосердя, святом Доброти, Прощення та Любові до ближніх.
За інформацією відділу освіти


