24 грудня 2015 року о 10:00 у залі засідань районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Сищенка відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.
На початку засідання заступники голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко та Гульнара Бекірова вручили посвідчення депортованого особам з числа кримських татар.
Також Олексій Сищенко вручив начальнику відділу освіти Ірині Поповій Грамоту за досягнення у патріотичному вихованні підростаючого покоління.
Далі колегія розпочала свою роботу. Загалом на засіданні розглянуто 8 питань, а саме:
1.Про проект програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2016 рік.
2.Про стан виконання програми розвитку культури і духовності у районі на 2013-2017 роки.
3.Про хід виконання районної комплексної програми виконання у районі Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року.
4.Про хід виконання Комплексної програми організації допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності у Генічеському районі на 2011-2015 роки.
5.Про хід проведення в районі призову на військову службу.
6.Про хід інвентаризації захисних споруд у районі.
Протокольно:
1.Про стан виконання в районі Указу Президента України від 27 вересня 2010 року № 918 2010 «Питання шефства над збройними силами України».
2.Про перелік основних питань для розгляду на засіданнях колегії районної державної адміністрації у 2016 році.
По всім піднятим питанням прийнято відповідні рішення.
На колегії були присутні голови міської, селищних та сільських рад, керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, засоби масової інформації.
Відділ організаційної роботи та з
питань внутрішньої політики апарату РДА


