23 грудня в Генічеську відбулося відкриття міської ялинки. Святкову програму підготував колектив районного Будинку культури. Казкові персонажі проводили конкурси з дітьми, загадували загадки, водили хороводи. Генічан з наступаючими новорічними святами привітав міський голова Олександр Тулупов. Він побажав від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету всім здоров’я, благополуччя і гарного настрою. Свято вийшло цікавим і веселим. Переможцям конкурсів вручали солодкі подарунки. А для тих, хто прийшов у карнавальних костюмах організатори підготували спеціальні призи. Разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та їх казковими помічниками діти співали і танцювали. До них приєдналися й дорослі. У кінці свята діти зробили веселий паровозик, по ходу руху якого роздавалися солодощі. Велику радість у дітлахів викликав феєрверк. Найголовніше, що у всіх, хто прийшов на свято, були щасливі посмішки, і залишилося багато приємних вражень.
Після вуличної вистави малюки фотографувалися з казковими героями і з задоволенням грали на дитячому майданчику, встановленому біля ялинки. Це свято відбулося завдяки міській раді та артистам Генічеського РБК.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


