У Генічеську відбулося відкриття міської ялинки

23 грудня в Генічеську відбулося відкриття міської ялинки. Святкову програму підготував колектив районного Будинку культури. Казкові персонажі проводили конкурси з дітьми, загадували загадки, водили хороводи. Генічан з наступаючими новорічними святами привітав міський голова Олександр Тулупов. Він побажав від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету всім здоров’я, благополуччя і гарного настрою. Свято вийшло цікавим і веселим. Переможцям конкурсів вручали солодкі подарунки. А для тих, хто прийшов у карнавальних костюмах організатори підготували спеціальні призи. Разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та їх казковими помічниками діти співали і танцювали. До них приєдналися й дорослі. У кінці свята діти зробили веселий паровозик, по ходу руху якого роздавалися солодощі. Велику радість у дітлахів викликав феєрверк. Найголовніше, що у всіх, хто прийшов на свято, були щасливі посмішки, і залишилося багато приємних вражень.

Після вуличної вистави малюки фотографувалися з казковими героями і з задоволенням грали на дитячому майданчику, встановленому біля ялинки. Це свято відбулося завдяки міській раді та артистам Генічеського РБК.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА.

Більше від автора

Відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Анонс!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів