У Генічеському районному Будинку культури привітали з Новим роком людей похилого віку

29 грудня у Генічеському РБК пройшов ретро-вечір для людей похилого віку. У всіх був чудовий новорічний настрій. Узатишному святково прикрашеному залі, люди співали улюблені пісні 60-80 років, брали участь у цікавих конкурсах, танцювали під звуки народного естрадного оркестру «Генічеськ». Порадував новими піснями гостей свята хор ветеранів, який працює при районному Будинку культури. Оплесками зустрічали солістів РБК Вікторію Гаркушу і Андрія Корхута. На цей вечір прийшов міський голова Олександр Тулупов, який привітав усіх з наступаючим Новим роком і побажав здоров’я, благополуччя і миру. А потім, він разом з усіма водив хороводи біля ялинки, брав участь в ігрових програмах. Найактивнішим учасникам вечора і всім, хто прийшов в костюмах, організатори свята вручали подарунки. Люди з радістю зустріли Діда Мороза і Снігуроньку і з задоволенням розповідали вірші свого дитинства. Організаторами свята виступили: РБК та районний відділ культури. Заходи для людей похилого віку в Генічеському районі проводяться часто і в 2016 році ця традиція буде продовжена.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА.

Більше від автора

Оперативна інформація по Генічеському району за станом на 28 грудня 2015 року

Новорічну казку дітям подарували працівники культури

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів