29 грудня у Генічеському РБК пройшов ретро-вечір для людей похилого віку. У всіх був чудовий новорічний настрій. Узатишному святково прикрашеному залі, люди співали улюблені пісні 60-80 років, брали участь у цікавих конкурсах, танцювали під звуки народного естрадного оркестру «Генічеськ». Порадував новими піснями гостей свята хор ветеранів, який працює при районному Будинку культури. Оплесками зустрічали солістів РБК Вікторію Гаркушу і Андрія Корхута. На цей вечір прийшов міський голова Олександр Тулупов, який привітав усіх з наступаючим Новим роком і побажав здоров’я, благополуччя і миру. А потім, він разом з усіма водив хороводи біля ялинки, брав участь в ігрових програмах. Найактивнішим учасникам вечора і всім, хто прийшов в костюмах, організатори свята вручали подарунки. Люди з радістю зустріли Діда Мороза і Снігуроньку і з задоволенням розповідали вірші свого дитинства. Організаторами свята виступили: РБК та районний відділ культури. Заходи для людей похилого віку в Генічеському районі проводяться часто і в 2016 році ця традиція буде продовжена.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


