Новорічну казку дітям подарували працівники культури

З нетерпінням чекають на Новий рік діти. Адже для них – це час зустрічей з казковими героями, подарунками від Діда Мороза і Снігуроньки. Напередодні Нового року колектив районного Будинку культури підготував для дітей чудове свято з піснями, танцями, конкурсами та приємними сюрпризами. Артисти старшої і молодшої групи народного театру «Ренесанс» подарували малюкам і дорослим захоплюючу казкову подорож. На Новорічній виставі побували: учні Червонопрапорної, Партизанської, Новоолексіївської №2 загальноосвітніх шкіл, а також діти працівників культури, районної ради, РДА, соціальних служб, РЕМу. Вистава вийшла яскравою і веселою. За це діти дякували артистів: Вікторію Гаркушу, Олександра Салова, Віру Ховріну, Олену Філюшину, Володимира Майлуніса, Євгенія Кобилянського, Владу Шаманську, Софію Золотар, Юлію Фесюк, Ольгу Самойлову.

А в Стрілківському сільському Будинку культури відбувся дитячий новорічний спектакль за мотивами казки «Снігова королева», в якому взяли участь більше п’ятдесяти дітей. Усі вони займаються в гуртках, які працюють у цьому СБК: танцювальні колективи «Експресія» (керівник Лариса Пономарьова) і «Фантазія» (керівник Наталія Теряєва), вокальні колективи «Перлини Азова» (керівник Марина Курдюк) і «Меридіан» (керівник Марина Артюхова) і театр «Мрія» (керівник Марина Курдюк). Артисти подарували всім глядачам гарний святковий настрій. Після вистави всім його учасникам вручили солодкі подарунки.

У Генічеській ШЕВ пройшла новорічна вистава для дітей 2-3 класів. Разом зі Сніговиком та Снігуронькою діти подорожували і расколдовали Нудьгу. На святі звучали новорічні пісні у виконанні вихованців ШЕВ. Діти брали участь у конкурсах, вікторинах і отримували призи від Діда Мороза. У цьому навчальному закладі стало вже доброю традицією перед Новим роком у всіх класах проводити концерти для батьків, на яких можна побачити, чому навчилися першокласники та учні підготовчих класів, а також оцінити музичну та вокальну майстерність випускників. Концерти проходили у вигляді новорічних казок, де діти розповідали вірші, співали пісні, грали на музичних інструментах і за це отримували солодкі подарунки та сувеніри. Новорічні свята стали радісною подією, як для дітей, так і для дорослих.

Усі сільські Будинки культури та клуби провели вистави, де дітям були вручені подарунки і на яких представники місцевої влади привітали односельчан з Новим роком.

За інформацією відділу культури Генічеської РДА.

Більше від автора

У Генічеському районному Будинку культури привітали з Новим роком людей похилого віку

Святкування новорічних ранків у Новоолексіївському ясла-садку №15 «Джерельце»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів