Традиційно в Генічеській школі естетичного виховання проходять музичні п’ятниці, завдяки яким педагоги і школярі знайомлять жителів нашого міста зі своєю творчістю і розкривають світ музичного мистецтва.
Саме тут, 12 лютого, відбувся концерт ансамблів малих форм. Свої музичні твори глядачам представили учні Генічеської, Новоолексіївської, Партизанської шкіл естетичного виховання. Виконання музичних творів на фортепіано, народних та духових інструментах, а також вокал під живий музичний супровід, нікого не залишили байдужими. На сцені виступали дуети та тріо. Більшість з виконавців – лауреати і призери музичних конкурсів. Учні та їхні педагоги ще раз довели, що музика – це, насамперед, форма людського спілкування, а ансамблеве музикування – особливий унікальний жанр, який об’єднує справжніх професіоналів.
Свої програми юні музиканти Генічеського району представлять на Відкритому конкурсі молодих виконавців «Каховка запрошує», який пройде 18-20 лютого і на Всеукраїнському фестивалі музичних ансамблів RONDO в Харкові 25-27 лютого. Тому побажаємо нашим музикантам успіхів.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


