Минають дні, ідуть роки,
Життя листки перегортає,
А біль Афгану на віки
В душі не замовкає.
О, Україно! Ніжно пригорни
Усіх живих синів своїх, як мати,
Щоб ми уже не бачили війни,
Не чули щоб ніколи звук гармати
Афганська війна – наша пам’ять і наш біль. Багаторічна воєнна кампанія постукала горем у будинкі наших співвітчизників. Багатьом загиблим не було і 20 років. А ті, хто повернувся, назавжди змінилися. Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря і з життя.
У загальноосвітніх школах району відбулися заходи, присвячені цій хвилюючий і в такій же мірі болючій темі – Афганській війні, проведені творчі зустрічі, тематичні уроки, лекції, бесіди, що сприяли вихованню у молоді шанобливого ставлення та поваги до громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав.
У шкільних бібліотеках оформлено тематичні книжкові виставки, експозиції, проведено літературно-історичні вікторини, перегляди документальних фільмів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-й річниці виведення військ з Афганістану.
Учні шкіл мали за честь запросити тих, хто мужньо і з гідністю виконували інтернаціональний обов’язок, віддати шану їх героїзму, бойовій витримці та відвазі.
За інформацією відділу освіти


