20 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПАМ’ЯТАЄМО. ЛЮБИМО. СУМУЄМО…

11-го лютого 2015-го року Указом Президента України № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” в країні встановлено особливий пам’ятний день – “День Героїв Небесної Сотні”, який відзначається тепер щорічно 20-го лютого.

Цей день-20 лютого, затверджено як День Героїв Небесної Сотні, на знак вшанування відваги, сили духу та стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. За все це український народ заплатив і продовжує платити величезну ціну. Чи могла передбачити Україна, що на двадцятьтретьому році Незалежності вона знову насипатиме могили над своїми полеглими синами, вкриватиме їх державними прапорами, а під українським небом тужно суритиме Реквієм?

За цей час ми багато чого досягли: відстояли наші свободи, скинули диктатуру, домоглися підписання угоди про асоціацію з ЄС, провели вибори, прийняли реформаторські закони і взялися за перегляд суспільного договору.

Два роки тому Україна зробила історичний вибір. Люди вийшли на вулицю, вимагаючи справедливості і захисту своїх прав.   Логічно, що вимоги людей до влади стали значно вищими. Запит суспільства, проголошений під час Революції Гідності, нікуди не зник. Сьогодні ці вимоги об’єднують абсолютну більшість українців. Жертовність Небесної Сотні поклала на живих обов’язок пам’ятати і передавати з покоління в покоління їх подвиг заради великого майбутнього України.

Слава Україні! Героям Слава! Слава і вічна память Героям Небесної Сотні!

Голова районної державної адміністрації                                                        О.С.Воробйов

Більше від автора

Афганська війна-наша пам’ять і наш біль

Добридень тобі, Україно моя!

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів