18 лютого 2016 року в Генічеському районному Палаці творчості дітей та юнацтва відбувся патріотичний захід для старшокласників міста Генічеськ, присвячений вшануванню пам’яті героїв Небесної Сотні за участю заступника голови Генічеської районної державної адміністрації Гульнари Бекірової, заступника голови Генічеської районної ради Віктора Краєвого, начальника відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірини Попової.
Захід було проведено у незвичайній формі – у вигляді інформаційного уроку, який майстерно провела Альона Золотаренко, заступник директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов». Досвідчені вчителі району та старшокласники здійснили екскурс в історію тих трагічних подій. Цього вечора хореографічні етюди, ліричні пісні, відеоряд «Події на Майдані» нагадали кожному присутньому про головну цінність українського народу – свободу, що ціною свого життя вибороли люди, яким довелося відійти у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».
Зігріти спогади тих лютневих подій присутні змогли вогниками запалених свічок, світло яких – данина тим, хто навічно пішов від нас, хто заради справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті! Слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!
За інформацією відділу освіти


