19 лютого 2016 року о 14.00 у актовій залі районного Будинку культури до Дня вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні проведено захід «З майдану просто в небо» та патріотичну акцію “Моє серце – Україні”..
Розпочався захід виступом танцювального колективу районного Палацу творчості дітей та юнацтва. Виступ проходив під супровод відеоряду із хроніками подій на Майдані.
Зі сцени лунали заклики до об’єднання, слова любові до України. Світлини на екрані, які супроводжували виступи учасників, нагадали про події на Майдані, героїв Небесної Сотні, воїнів, які відстоюють нашу державність.
Потім присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих активістів Майдану та тих, хто загинув у зоні антитерористичної операції.
Під Гімн України, всі присутні, тримаючи у руках пам’ятну лампадку зі свічкою згадували трагічні події того дня.
Захід закінчився патріотичною акцією “Моє серце – Україні”, у ході якої всі бажаючі мали змогу символічно подарувати Україні свої небайдужі серця.
На заході були присутні керівники та спеціалісти відділів і структурних підрозділів районної державної адміністрації, служб і установ району, громадськість, представники політичних партій, громадських організацій, засоби масової інформації, військовослужбовці.


