19 лютого у Генічеському РБК зібралися працівники установ та організацій міста, представники місцевої влади, громадськості, військовослужбовці, школярі і молодь, щоб вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за ідеали демократії, права та свободи людини, за майбутнє України без корупції і зла. Тут же проходила виставка, на якій були представлені публікації, спогади про події листопада 2013 – лютого 2014 років та особисті речі учасників Майдану. Біля банера з Героями Небесної Сотні люди запалювали свічки пам’яті. А на сцені творчі колективи РБК відобразили атмосферу Майдану і передали патріотичний дух українського народу, його прагнення до свободи і гідного життя. За допомогою відеоряду (матеріали взяті з документальних фільмів, розміщених в інтернеті) та музично – літературної композиції всі ще раз згадали про Героїв Майдану. А коли на екрані проектувалися обличчя хлопців, загиблих під час тих подій, присутні в залі не стримували сліз. Хвилиною мовчання всі вшанували пам’ять про Небесну Сотню. Як і в ті дні, сотні вогників засвітилось в залі під час виконання Гімну України – головної пісні Майдану, головної пісні кожного українця.
А після заходу відбулася патріотична акція «Моє серце – Україні». Синьо-жовті серця зі своїми побажаннями люди залишали на дереві.
Хочеться вірити в те, що незабаром наша держава подолає всі труднощі. На Сході України відновиться мирне життя. І ми будемо жити у демократичному, правовому суспільстві. За це стояв Майдан! За це загинула Небесна Сотня!
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


