З метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнівської молоді та залучення до громадського руху за збереження від порубок дерев хвойних порід і поширення досвіду цієї діяльності серед молоді, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з 20 грудня 2015 року по 25 січня 2016 року проводили традиційну щорічну новорічно-різдвяну виставку ”Новорічна композиція”. Серед 50 переможців у номінації «Сюжетна композиція» призові місця посіли учні Генічеської загальноосвітньої школи I- III ступенів №3 та вихованці Генічеської районної станції юних натуралістів.
ВІТАЄМО!
Муц Наталію, ученицю 1 класу Генічеської загальноосвітньої школи I- III ступенів №3 (керівник Невеженко А.В.); Муц Юлію, ученицю 7-В класу Генічеської загальноосвітньої школи I- III ступенів №3 (керівник Дарморез А.В.) , Посошко Катерину, вихованку студії “Крапельки” (керівник Посошко О.В.) та бажаємо подальших успіхів, творчості та натхнення!
За інформацією відділу освіти


