Вітаємо переможців Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки “Новорічна композиція”

З метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнівської молоді та залучення до громадського руху за збереження від порубок дерев хвойних порід і поширення досвіду цієї діяльності серед молоді, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з 20 грудня 2015 року по 25 січня 2016 року проводили традиційну щорічну новорічно-різдвяну виставку ”Новорічна композиція”. Серед 50 переможців у номінації «Сюжетна композиція» призові місця посіли учні Генічеської загальноосвітньої школи I- III ступенів №3 та вихованці Генічеської районної станції юних натуралістів.

ВІТАЄМО!

Муц Наталію, ученицю 1 класу Генічеської загальноосвітньої школи I- III ступенів №3 (керівник Невеженко А.В.); Муц Юлію, ученицю 7-В класу Генічеської загальноосвітньої школи I- III ступенів №3 (керівник     Дарморез А.В.) , Посошко Катерину, вихованку студії “Крапельки” (керівник    Посошко О.В.) та бажаємо подальших успіхів, творчості та натхнення!

За інформацією відділу освіти

Більше від автора

Турнир по дзюдо памяти Героев Небесной Сотни.

Про засідання колегії районної державної адміністрації

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів