Про засідання колегії районної державної адміністрації

24 лютого 2016 року о 10-00 в залі засідань районної державної адміністрації відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Сищенко. На порядку денному стояли питання: Про підсумки виконання бюджету району та районного бюджету за 2015 рік. Про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Генічеського району на 2015 рік. Про роботу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації по соціальному забезпеченню учасників АТО, їх сімей та сімей загиблих військовослужбовців в зоні АТО. Про підготовку агропромислового комплексу району до проведення комплексу весняно-польових робіт. Про внесення змін до комплексної програми «Розвиток освіти Генічеського району – інвестиції в майбутнє регіону». Про оновлену редакцію «Програми розвитку культури і духовності у районі на 2013- 2017 роки». Про стан виконання цільової програми з питань реалізації мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення у Генічеському районі на 2015 рік та проект цільової програми з питань реалізації мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення у Генічеському районі на 2016 рік. Перед засіданням колегії перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Сищенко вручив чотирьом матерям-героїням відповідні посвідчення та відзнаки.

По всім питанням, винесеним на розгляд колегії, після детального розгляду та обговорення, прийняті відповідні рішення.

Більше від автора

Вітаємо переможців Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки “Новорічна композиція”

Вихованці Генічеської ШЕВ прийняли участь в конкурсі «Каховка запрошує»

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів