Вже багато років в Генічеській школі естетичного виховання проходять вечори сімейного музикування, завдяки яким глядачі знайомляться з роботою педагогів, творчістю дітей та їх батьків у різних видах музичної діяльності. Інтерес до таких заходів дуже великий. Адже всі присутні в залі можуть оцінити майстерність, як найменших учасників концерту, так і дорослих виконавців. 11 березня в Генічеській школі естетичного виховання відбувся вечір «У родинному колі». Він був душевним, домашнім, теплим і відкритим. У ньому прийняли участь не тільки учні, які навчаються в Генічеській, Новоолексіївській, Партизанській школах естетичного вихованні та і їх тати, мами, бабусі, сестри і брати. Слухачі змогли дізнатися багато цікавої інформації про музичні твори і про учасників концерту. Протягом вечора виступали сім’ї: Лосевичьових, Черчевич, Браун, Дьомкіних, Семенець, Лебедєвих, Стефановських, Махотіних, Середи, Мирних, Омельченко, Сахнік, Явдик, Іссадченко, Боканович , Жаркових, Яницьких, Димчагло, Качан, Євлампієвих, Ігнатович, Жадан, Новосельцевих, Кравчатих, Сергєєвих,Толчевих, Кіт, Щічко, Плохушко, Смірнових, Юнусових, Зюзіних, Дяченко, Еміросанових, Непомящих, Сердюк. Заключним акордом концерту стала пісня «Сім’я – колиска, дім батьків», яку виконала сім’я Угляр з Новоолексіївки. Глядачі дякували віх учасників за можливість долучитися до їх творчості. Хочеться вірити в те, що сімейне музикування з року в рік буде розвиватися. А в новому навчальному році з’явиться ще більше творчих сімейних дуетів, які порадують своїм музичним мистецтвом.
Колектив Генічеської школи естетичного виховання запрошує 17 березня о 16:30 на вечір музики «Генічеськ дореволюційний» (1900-1917), на якому будуть згадувати історію міста і говорити про його культурне минуле.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


