У Генічеському районі проведено вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і памяті жертв Чорнобильської катастрофи.

26 квітня 2016 року, керівництвом Генічеської районної державної адміністрації взято участь у проведенні урочистого заходу, присвяченого 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи та проведення Року вшанування участників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Також голова Генічеської районної державної адміністрації Воробйов Олександр відзначив пам’ятними медалями та грамотами ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У парку «Афганської слави» покладено квіти до меморіалу загиблих ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці  проведено панихиду по загиблим у наслідок Чорнобильської катастрофи.

Участь у заходах приймали представники районних організацій політичних партій, громадських об’єднань, релігійних конфесій, громадських організацій національних меншин, представників трудових колективів, військовослужбовців, учнівська молодь, представники засобів масової інформації.

 

Більше від автора

Весняний розмай

Чернобыль. Горькая правда и вечная боль

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів