Олександр Воробйов: «Ветерани Другої світової війни заслуговують на повноцінний соціальний захист»

06 травня 2016 року голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов, начальник управління соціального захисту населення Людмила Бубнова, селищний голова Олександр Бурковський, сільські голови Олег Мельницький та Віктор Плохушко напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відвідали ветеранів та інвалідів Другої світової війни на території міста Генічеська, села Рівне та Генічеської Гірки, селищ Новоолексіївка та Партизани, а саме: Івана Івановича Юрченка (90 років село Рівне), Бориса Івановича Бобіна (89 років смт Партизани), Ібрагима Еміровича Рустем ( 96 років смт Новоолексіївка), Миколу Костянтиновича Щербіну (90 років смт Новоолексіївка), Раїсу Микитівну Гнатовську (88 років смт Новоолексіївка), Кіма Даниловича Проценко (88 років смт Новоолексіївка), Дмитра Дмитровича Шаматовського (85 років місто Генічеськ), Любов Іванівну Правдюк (88 років  місто Генічеськ), Людвига  Ілліча  Войцеховського ( 89 років місто Генічеськ), Татьяну Кононівну Вороніну ( 88 років місто Генічеськ), Федора Семеновича Бондаренка (89 років місто Геніческ), Валентину Петрівну Коростильову ( 91 рік село Генічеська Гірка), Анатолія Олексієвича Максимова ( 87 років село Генічеська Гірка).

У ході відвідин Олександр Степанович побажав ветеранам мирного неба, щастя і добра, здоров’я і бадьорості на довгі роки життя, незгасної любові рідних та близьких.

 

Більше від автора

У Генічеській районній державній адміністрації проведено засідання організаційного комітету

У Генічеському районі відзначили День пам’яті та примирення.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів