У Генічеському районі відзначили День пам’яті та примирення.

08 травня 2016 року у місті Генічеськ біля пам’ятника «Скорботна мати», за участю голови Генічеської районної державної адміністрації Олександра Воробйова, голови Генічеської районної ради Андрія Євстратова, голови Генічеської міської ради Олександра Тулупова, представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, релігійних конфесій проведено заупокійне богослужіння «За мир та спокій в Україні» за загиблими воїнами, жертвами війни, військових злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, здійснених в роки війни.

У своєму вступному слові голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов зазначив, що День пам’яті та примирення уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Тому для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага.

Більше від автора

Олександр Воробйов: «Ветерани Другої світової війни заслуговують на повноцінний соціальний захист»

День  пам’яті та примирення у Генічеську

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів