Ми нащадки переможців.

«Ніколи знов» – під таким гаслом 8-9 травня проходили заходи в Генічеську, які були присвячені святкуванню Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо про героїв, які виборювали мир в військові роки  на полях битв і в тилу. На жаль  все менш і менш залишається з нами ветеранів війни, але пам’ять про них  завжди буде жити у серцях нащадків.        Святкування Дня Перемоги розпочалося з традиційної ходи вулицями Генічеська, в який прийняли участь ветерани війни та праці, представники влади і  громадських організацій, військовослужбовці, учасники АТО, ветерани Афганістану та мешканці міста. Біля парку, куди прямувала колона, місцеві волонтери спільно з оперативно-тактичним угрупованням “Південь” проводили патріотично – роз’яснювальну акцію, під час якої мешканці Генічеська отримували друковану продукцію з символами свята. У парку культури та відпочинку, біля пам’ятника загиблим  воїнам –  визволителям, пройшов           мітинг – реквієм «Ми нащадки героїв», на якому слова вдячності ветеранам висловили: міський голова  Олександр Тулупов, голова районної ради Андрій Євстратов, почесний ветеран України Олександр Буцьких, виконуючий обов’язки Генічеського військового комісару Олег Авраменко. А голова  Генічеської РДА Олександр Воробйов, після привітань, подарував двом ветеранам слухові апарати та разом з присутніми виконав пісню « Не старіють душею ветерани». Дехто прийшов на мітинг тримаючи в руках портрети своїх батьків та дідів, які пройшли вогняні версти Другої світової війни. Під час хвилини мовчання і панахиди за загиблими, у людей були сльози на очах. Вдячні нащадки та ветерани поклали квіти до пам`ятника.                                                                                                     Колектив Генічеського РБК підготував концерт, на якому лунали відомі та улюблені  пісні  багатьох поколінь. Зворушливим був виступ Олександра Зайцева, старшини окремого загону спеціального призначення, Лауреата Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів “Військово-патріотичної пісні, який привітав зі святом всіх присутніх від обласної організації УСВА. Як символи миру та спокою, у небо  були запущені синьо-жовті кульки. Закінчився святковий концерт виступом народного естрадного оркестру «Генічеськ» РБК. А  біля польової кухні всіх пригощали солдатською кашею.                                                                                 У вирішенні організаційних питань при підготовці і проведенні заходу допомогли: Олександр Шулік, Таїсія Головко, Анатолій Харламов, Мансур Сейтумеров, Анатолій Русак, Володимир Коржов, Іван Красильников, Карен Мартиросян, Володимир Романюк, КП «Міський парк» (директор Василь Шестак), Генічеське ПТУ №27 (директор Анатолій Шведов).

Більше від автора

День  пам’яті та примирення у Генічеську

Керівництво Генічеського району привітали ветеранів, які перебувають у лікарні на стаціонарному лікуванні

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів