«Ніколи знов» – під таким гаслом 8-9 травня проходили заходи в Генічеську, які були присвячені святкуванню Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо про героїв, які виборювали мир в військові роки на полях битв і в тилу. На жаль все менш і менш залишається з нами ветеранів війни, але пам’ять про них завжди буде жити у серцях нащадків. Святкування Дня Перемоги розпочалося з традиційної ходи вулицями Генічеська, в який прийняли участь ветерани війни та праці, представники влади і громадських організацій, військовослужбовці, учасники АТО, ветерани Афганістану та мешканці міста. Біля парку, куди прямувала колона, місцеві волонтери спільно з оперативно-тактичним угрупованням “Південь” проводили патріотично – роз’яснювальну акцію, під час якої мешканці Генічеська отримували друковану продукцію з символами свята. У парку культури та відпочинку, біля пам’ятника загиблим воїнам – визволителям, пройшов мітинг – реквієм «Ми нащадки героїв», на якому слова вдячності ветеранам висловили: міський голова Олександр Тулупов, голова районної ради Андрій Євстратов, почесний ветеран України Олександр Буцьких, виконуючий обов’язки Генічеського військового комісару Олег Авраменко. А голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, після привітань, подарував двом ветеранам слухові апарати та разом з присутніми виконав пісню « Не старіють душею ветерани». Дехто прийшов на мітинг тримаючи в руках портрети своїх батьків та дідів, які пройшли вогняні версти Другої світової війни. Під час хвилини мовчання і панахиди за загиблими, у людей були сльози на очах. Вдячні нащадки та ветерани поклали квіти до пам`ятника. Колектив Генічеського РБК підготував концерт, на якому лунали відомі та улюблені пісні багатьох поколінь. Зворушливим був виступ Олександра Зайцева, старшини окремого загону спеціального призначення, Лауреата Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів “Військово-патріотичної пісні, який привітав зі святом всіх присутніх від обласної організації УСВА. Як символи миру та спокою, у небо були запущені синьо-жовті кульки. Закінчився святковий концерт виступом народного естрадного оркестру «Генічеськ» РБК. А біля польової кухні всіх пригощали солдатською кашею. У вирішенні організаційних питань при підготовці і проведенні заходу допомогли: Олександр Шулік, Таїсія Головко, Анатолій Харламов, Мансур Сейтумеров, Анатолій Русак, Володимир Коржов, Іван Красильников, Карен Мартиросян, Володимир Романюк, КП «Міський парк» (директор Василь Шестак), Генічеське ПТУ №27 (директор Анатолій Шведов).
- Домашня
- Ми нащадки переможців.
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?»
Опубліковано
@dmin
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
РОЗ’ЯСНЕННЯ ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
СИЛА В ОБ’ЄДНАННІ: ЯК ВПО МОЖУТЬ ДОСЯГТИ БІЛЬШИХ УСПІХІВ РАЗОМ
Опубліковано
@dmin
Опублікувати у
Новини
На базі Державної установи «Головний медичний клінічний центр МВСУкраїни» (м. Київ, вул. Бердичівська, 1) запущено програму безоплатнихмедичних консультацій для звільнених зі служби ветеранів та ветераноксистеми МВС, які брали безпосередню участь в АТО, ООС та у заходах іззахисту України від збройної агресії рф.
Опубліковано
@dmin


