У навчальних закладах району відзначили День пам’яті та примирення

У навчальних закладах району  відзначили  День пам’яті та примирення

                               Із  року  в  рік часопис  віддаляє
Своїх  нащадків  далі  від  війни,
Та  травень  знову  й  знову  нагадає,
Як  із  життя  ішли  його  сини

8–9 травня в Україні і в усьому світі відзначають День пам’яті та примирення, 71-річчя Перемоги над нацизмом у Європі та перемоги у Другій світовій війні. Саме в ці дні в навчальних закладах району пройшли заходи, присвячені цим знаменним датам. Протягом  травня в закладах освіти відбулися тематичні виховні години, уроки мужності, години пам’яті, зустрічі з ветеранами, дітьми війни та учасниками АТО, які ділилися із школярами спогадами про війну. У бібліотеках та музейних кімнатах  було організовано тематичні виставки, перегляд історичних та документальних фільмів, присвячених Дню Перемоги, покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків.

Волонтерськими загонами  шкіл було надано допомогу ветеранам війни, праці та дітям війни. Напередодні 9 травня у загальноосвітніх навчальних закладах району відбулись акції «Привітай солдата», «Ветеран живе поруч», «Пам’ять серця», «Мак пам’яті». Учні  активно долучилися до акції – власноруч виготовили маки як символ пам’яті про тих, хто загинув під час Другої світової війни та віддав своє життя на сході України у боротьбі проти російської агресії.

За інформацією відділу освіти

 

Більше від автора

Проведення державної атестації дошкільних навчальних закладів району

У Генічеському районі проведено виїзну нараду

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів