У Генічеському районі проведено виїзну нараду

У Генічеському районі проведено виїзну нараду

11 травня 2016 року  під головуванням голови Генічеської районної державної адміністрації Олександра Воробйова  за участю представників правоохоронних органів, прикордонників, громадського формування «Аскер» відбулася нарада щодо забезпечення охорони правопорядку при проведенні заходів з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу – 72 річниці депортації кримських татар. У ході наради обговорено питання створення штабу з функціями координації усіх служб, створення оперативних груп з функцією реагування у певній обстановці та організації траурного мітингу у селі Чонгар на адміністративній межі з Автономною Республікою Крим.

Більше від автора

У навчальних закладах району відзначили День пам’яті та примирення

Прийнято участь у семінарі – нараді в місті Каховка

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів