Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

26 жовтня 2016 року в актовому залі районної державної адміністрації під головуванням Олександра Воробйова – голови районної державної адміністрації відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

Загалом на засіданні розглянуто 6 питань, а саме:

1.Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Генічеського району за 9 місяців 2016 року.

2.Про підсумки проведення у районі курортно-туристичного сезону 2016 року.

3.Про стан виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ- інфекції /СНІДу на 2015-2018 роки.

4.Про хід проведення у районі призову кандидатів на військову службу за контрактом.

Протокольно :

1. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації та районних службах за підсумками ІІІ кварталу 2016 року.

2. Про звіт виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року.

На колегії були присутні керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, засоби масової інформації.

Більше від автора

У Генічеській школі естетичного виховання відбувся фестиваль патріотичної пісні, присвячений визволенню України та міста Генічеськ від нацистських окупантів

Проведено семінар-навчання для голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад району

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів