26 жовтня 2016 року керівником апарату районної державної адміністрації Стаднік Ольгою із залученням представників управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації проведено семінар-навчання для голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад району.
У ході семінар – навчання розглянуто 5 питань, які потребували нагального обговорення, а саме:
1. Про дотримання чинного законодавства щодо захисту прав дітей.
2. Виписка , прописка.
3.Про особливості призначення субсидії на опалювальний період 2016 2017 років.
4.Про порядок реєстрації неприбуткових установ та організацій.
5. Приведення у відповідність до діючого законодавства назви юридичної особи (сільської ради, виконкому сільської ради).
Семінар – навчання пройшов у атмосфері ефективної та плідної бесіди, а саме усі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання.


