Проведено семінар-навчання для голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад району

26 жовтня 2016 року керівником апарату районної державної адміністрації Стаднік Ольгою із залученням представників управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації проведено семінар-навчання для голів та секретарів виконкомів міської, селищних та сільських рад району.

У ході семінар – навчання розглянуто 5 питань, які потребували нагального обговорення, а саме:

1. Про дотримання чинного законодавства щодо захисту прав дітей.

2. Виписка , прописка.

3.Про особливості призначення субсидії на опалювальний період 2016 2017 років.

4.Про порядок реєстрації неприбуткових установ та організацій.

5. Приведення у відповідність до діючого законодавства назви юридичної особи (сільської ради, виконкому сільської ради).

Семінар – навчання пройшов у атмосфері ефективної та плідної бесіди, а саме усі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання.

Більше від автора

Відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Протикорупційний контроль громад

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів