Проведено засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції

21 листопада 2016 року у залі для селекторних нарад проведено засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. Керівник центру Подгорний Анатолій Петрович акцентував увагу присутніх на тому, що основними завданнями центру є забезпечення взаємодії з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями ветеранів війни та учасників АТО, волонтерськими та іншими громадськими організаціями, волонтерами, підприємствами, установами при вирішенні питань лікування, реабілітації, соціального захисту та адаптації учасників АТО. Також члени центру висловили побажання щодо ефективної та плідної співпраці для виконання основних завдань центру у подальшому. Також прийнято рішення щодо проведення розширеного засідання центру із залученням представників установ, служб, органів місцевого самоврядування району.

Більше від автора

У Генічеську відзначено День Гідності і Свободи

Проведено чергове засідання колегії районної державної адміністрації

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів