23 листопада у актовому залі районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Воробйова відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.
Загалом на засіданні розглянуто 5 питань, а саме:
- Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків в районі у 2016 році.
- Про стан виконання відділом освіти районної державної адміністрації нормативно – правових актів з питань національно-патріотичного виховання дітей у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району.
- Про стан виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки.
- Про стан відпрацювання заборгованості по платі за землю з фізичних осіб.
- Про хід проведення у районі призову кандидатів на військову службу за контрактом.
На колегії були присутні керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, засоби масової інформації.


