Проведено чергове засідання колегії районної державної адміністрації

23 листопада у актовому залі районної державної адміністрації  під головуванням голови  районної  державної  адміністрації  Олександра Воробйова відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації.

Загалом на засіданні розглянуто 5 питань, а саме:

  1. Про підсумки проведення оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків в районі у 2016 році.
  2. Про стан виконання відділом освіти районної державної адміністрації нормативно – правових актів з питань національно-патріотичного виховання дітей у дошкільних,   загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району.
  3. Про стан виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015-2019 роки.
  4. Про стан  відпрацювання заборгованості по платі за землю з фізичних осіб.
  5. Про хід проведення у районі призову кандидатів на військову службу за контрактом.

На колегії були присутні керівники управлінь, відділів, служб районної державної адміністрації, засоби масової інформації.

Більше від автора

Проведено засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції

Проведено зустріч з представниками Херсонської групи спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів