Яскраві веселі костюми, пісні і танці, розваги та інтелектуальні ігри за участю дітей та батьків – таким видалося цьогорічне «Свято осені» у Новодмитрівському дошкільному закладі «Сонечко», яке відбулося 20 листопада 2015 року.
Завітала до вихованців на свято і сама щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками та усіх почастувала своїми дарами – смачними яблучками. За корисні фрукти велике спасибі пдприємцю Ользі Бай, яка неодноразово надає спонсорську допомогу дошкільному закладу.
Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому вихователі в дитячому садку створюють емоційно – позитивну атмосферу, знайомлять дошкільнят з рідною природою, навчають змальовувати всі фарби осінньої краси.
Свято подарувало вихованцям і батькам веселий настрій та яскраві емоції.
За інформацією відділу освіти райдержадміністрації


