Прийнято участь у семінарі – нараді в місті Каховка
12 травня 2016 року керівник апарату Генічеської районної державної адміністрації Стаднік Ольга та начальник відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики Шворак Світлана прийняли участь у семінарі – навчанні керівників апаратів районних державних адміністрацій та представників державних установ Херсонської області, членів профспілки працівників державних установ у місті Каховка. На заході розглядали основні засади нового Закону України “Про державну службу”. Семінар організовано Херсонською обласною організацією профспілки працівників державних установ України та Херсонською обласною державною адміністрацією.
У заході приймали участь голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України Людмила Татаринова, керівник апарату обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби в Херсонській області Оксана Янас, начальник регіонального відділення Національної служби посередництва та примирення в Херсонській області Вікторія Бойко, заступник керівника Правової та технічної інспекції праці, головний правовий інспектор праці Федерації профспілок України Ірина Сидоряк. Як відзначили учасники заходу, є необхідність обговорення ряду актуальних питань захисту прав державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування: піклуючись про соціальний діалог в місцевих органах влади та про створення належних умов діяльності посадовців, спростовується думка про безправ’я пересічних чиновників і обмеженість їх прав і свобод, підвищується авторитет державної служби.


