Мозаїка вічних шедеврів
11 травня в Генічеській школі естетичного виховання відбувся концерт випускниці Херсонського музичного училища Анастасії Захарченко. У її виконанні прозвучали твори Й. С. Баха, Л. Бетховина, Ф. Шопена, В. Косенко, С. Франка, Й. Брамса, Дж. Гершвіна – Я. Хейфеца. Анастасія з дитинства займається музикою. Її викладачем по класу фортепіано була мама – Тетяна Захарченко. Анастасія на відмінно закінчила Геническу ШЕВ і була прийнята на 2 курс Херсонського музичного училища. На концерті в рідній школі вона виступала як солістка і як концертмейстер . М’який звук, «бісерні пасажі», дивовижна техніка виконання музичних творів заворожували глядачів. А справжнім подарунком для шанувальників класичної музики став виступ Наталії Левченко, заслуженого діяча культури України, викладача Херсонського педагогічного університету та музичного училища. Слухаючи звучання скрипки і фортепіано, глядачі отримували справжнє естетичне задоволення. Бурхливими оплесками вони дякували учасників концерту. Начальник відділу освіти Ірина Попова зазначила, що у виконанні Анастасії прозвучала вже консерваторська програма. За легкістю музичного виконання стоїть величезна праця. Ірина Миколаївна побажала Анастасії творчого зростання та подальших успіхів у навчанні. До її побажань приєдналися педагоги та учні ШЕВ. Такі концерти дають змогу не тільки дізнатися, яких результатів досягають випускники, але і показують рівень, до якого потрібно прагнути юним музикантам.
За інформацією відділу культури Генічеської РДА.


